Структурныя падраздзяленні райвыканкама
КІРАЎНІЦТВА |
||
Карпенка |
старшыня раённага выканаўчага камітэта |
прыёмная: |
Рудзь |
першы намеснік старшыні райвыканкама - |
42-48-69 |
Барысевіч |
намеснік старшыні райвыканкама |
65-70-59 |
Дайко |
намеснік старшыні райвыканкама |
65-46-89 |
Гарноўскі |
намеснік старшыні райвыканкама |
65-47-30 |
Ланкуць |
кіраўнік спраў райвыканкама |
46-04-60 |
КАМІСІЯ ПА СПРАВАХ НЕПАЎНАЛЕТНІХ |
||
Клаўсуць |
намеснік старшыні камісіі па справах непаўналетніх |
65-45-22 |
|
||
Рудзь Віталь Анатольевіч |
першы намеснік старшыні райвыканкама - |
прыёмная |
Савось |
намеснік начальніка ўпраўлення |
46-36-96 |
Юркевіч Ганна |
намеснік начальніка ўпраўлення – начальнік аддзела жывёлагадоўлі |
46-92-23 |
Здановіч Зінаіда Сяргееўна |
начальнік фінансава-эканамічнага аддзела |
42-30-05 |
Шыманец |
начальнік аддзела арганізацыі вытворчасці |
65-76-30 |
Мергес Аляксандр Аляксандравіч
|
намеснік начальніка аддзела арганізацыі вытворчасці |
42-38-85 |
Чурылаў Міхаіл Ігаравіч |
загадчык сектара па наглядзе за тэхнічным станам машын і абсталявання |
65-76-69 |
Лапкоўская Ганна Віктараўна
|
галоўны бухгалтар |
65-76-45 |
УПРАЎЛЕННЕ ПА ПРАЦЫ, ЗАНЯТАСЦІ І САЦЫЯЛЬНАЙ АБАРОНЕ |
||
Русак |
начальнік упраўлення па працы, занятасці і сацыяльнай абароне |
42-50-45 |
Герус |
намеснік начальніка ўпраўлення |
42-13-37 |
Дзянішчык |
намеснік начальніка ўпраўлення |
65-76-95 |
Сцепанюк |
начальнік аддзела пенсій і дапамог |
42-48-01 |
Чашун Ганна Уладзіміраўна |
начальнік аддзела сацыяльнай падтрымкі і кантролю |
42-49-04 |
Дзямідчык Таццяна Вячаславаўна |
начальнік аддзела па працы і занятасці |
42-30-46 |
Саргавіцкая Юлія Уладзіміраўна |
намеснік начальніка аддзела пенсій і дапамог |
67-76-37 |
Касымбаева Таццяна Сцяпанаўна |
намеснік начальніка аддзела па працы і занятасці |
42-12-83 |
Брачко |
галоўны бухгалтар |
65-76-95 |
АДДЗЕЛ ЗЕМЛЕЎПАРАДКАВАННЯ |
||
Антановіч |
начальнік аддзела |
65-56-86 |
Мяць |
намеснік начальніка аддзела |
65-54-07 |
АДДЗЕЛ АРГАНІЗАЦЫЙНА-КАДРАВАЙ РАБОТЫ |
||
Берташ |
начальнік аддзела |
65-49-76 |
Балабуеў |
галоўны спецыяліст па абароне дзяржаўных сакрэтаў |
65-52-93 |
АДДЗЕЛ ЭКАНОМІКІ |
||
Бягеза |
начальнік аддзела |
65-48-71 |
Ганчар |
намеснік начальніка аддзела |
65-54-58 |
|
||
|
начальнік аддзела |
65-70-31 |
Мазур |
намеснік начальніка аддзела |
65-54-67 |
|
||
Налівайка |
начальнік аддзела |
46-91-53 |
АДДЗЕЛ КУЛЬТУРЫ |
||
Шчэрба |
начальнік аддзела |
42-49-62 |
АДДЗЕЛ ПА АДУКАЦЫІ |
||
Цымбаленка Святлана Мікалаеўна |
начальнік аддзела |
64-06-15 |
Валяк Вольга Уладзіміраўна |
намеснік начальніка аддзела
|
42-37-53 |
СЕКТАР СПОРТУ І ТУРЫЗМУ |
||
Жыдаль |
загадчык сектара |
46-23-61 |
ФІНАНСАВЫ АДДЗЕЛ |
||
Клімук |
начальнік аддзела |
64-06-17 |
Крупіна |
намеснік начальніка аддзела |
65-74-73 |
АДДЗЕЛ УНУТРАНЫХ СПРАЎ |
||
Трафімаў Аляксей Анатольевіч |
начальнік аддзела |
48-49-01 |
АДДЗЕЛ ЗАПІСУ АКТАЎ ГРАМАДЗЯНСКАГА СТАНУ |
||
Булыга |
начальнік аддзела |
65-46-77 |
АДДЗЕЛ ПА РАБОЦЕ СА ЗВАРОТАМІ ГРАМАДЗЯН І ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ |
||
Ждан |
начальнік аддзела |
65-47-15 |
ЮРЫДЫЧНЫ АДДЗЕЛ |
||
Фір'ян |
начальнік аддзела |
64-06-18 |
СТРУКТУРНЫЯ ПАДРАЗДЗЯЛЕННІ, ЯКІЯ АЖЫЦЦЯЎЛЯЮЦЬ ЗАБЕСПЯЧЭННЕ ДЗЕЙНАСЦІ І МАТЭРЫЯЛЬНА-ТЭХНІЧНАЕ АБСЛУГОЎВАННЕ |
||
Наўгародская |
галоўны бухгалтар групы бухгалтарскага ўліку і справаздачнасці |
65-49-85 |
Субоцін |
начальнік аддзялення праграмна-інфармацыйнага забеспячэння і справаводства |
67-78-0 |